Welcome to Bossgoo.com, Dołącz do wolna | Zaloguj się | Mój Bossgoo
Różne produkty z iPhone akcesoria, zapewniając zdjęcia produktów i podstawowe parametry z każdym IPhone 5S okładki i Gadżety iPhone; Jesteśmy profesjonalnym chińskim producentem iPhone akcesoria, i czekamy na współpracę!

iPhone akcesoria

(Wszystkich 57 Products)
widok:   pokazać:

iPhone akcesoria

Pokrowiec dla iPhone akcesoria

Hotest iPhone akcesoria od 2012 jest Etui ochronne. Istnieją tysiące rodzajów etui na telefon iPhone w rynku, obejmuje iPhone 4 6S plus, zawsze być poza swoim imagine. Są one wykonane z różnych materiałów: krowa skórzane etui, PU etui, drewniane etui, przypadku bambusa, Silikonowe etui, przypadku tkaniny. Niektóre sprawy mają specjalnych funkcji, takich jak cigaretting, wodoodporne, Dokonywanie zdjęcie, oświetlenie, z uchwytem, kopia zapasowa moc, obsługuje Wifi ładowania. Wiele znanych marek iPhone przypadku rodzi się, takich jak OTTBOX, UAG, odporny na zużycie, HOKO. 90% użytkowników chciałby kupić etui ochronnego, aby chronić jego iPhone od awarii i uszkodzeń. To jest naprawdę fantastyczne Akcesoria ochronne dla iPhone.

iPhone akcesoria dla ochrony ekranu

Istnieją 2 rodzaje iPhone akcesoria, które mogą chronić ekran od zarysowania i uszkodzenia, folię ochronną i szkła hartowanego. Folia ochronna to produkt Junier, jest bardzo cienki i całkowicie przezroczyste, chronić iPhone ekran od podstaw i brudne. Jako akcesoria iPhone początku nie jest wystarczająco silne, aby chronić LCD od katastrofy i pokonać. Inny nowy iPhone akcesoria dla ochrony ekranu jest szkło hartowane. Normalnie to 0,2 do 0,3 mm grubości, przynieść doskonałe zabezpieczenie do ekranu iPhone. Szkło hartowane są tak silne, to bardzo trudno rozbić szyby i boli ekranu. Obecnie 80% iPhone użytkownicy są przy użyciu szkła hartowanego na jego powierzchni ekranu.

Nowy iPhone akcesoria - kopii zapasowej źródła zasilania

iPhone jest najbardziej potężny Zdejmowany, posiada duży wymagają na baterii. Na baterii jest tylko brakiem iPhone. Pojemność baterii są tak małe, że zawsze powodować bezsilni. Aby rozwiązać ten problem ból głowy, rodzi się kolejny słynny iPhone akcesoria: źródła zasilania awaryjnego. Jeśli wziąć źródła zasilania w podróży, możesz ładować iPhone z nim w każdej chwili w dowolnym miejscu. Więc mówimy, źródła zasilania zrobić iPhone, aby być bardziej wydajne.

Inne akcesoria do iPhone

Jak różnego rodzaju akcesoria iPhone na rynku? Pozwala obliczyć: Etui ochronne, ekran film, kabel USB, ładowarka, źródła zasilania, karta USB, słuchawki, ładowarka samochodowa, uchwyt samochodowy kwoty, głośnik... Te akcesoria sprawiają, że iPhone bardziej wydajny i bardziej komfortowe. Bez względu na to, to jest iPhone 4 lub iPhone 6S plus w dłoni, można znaleźć favourate akcesoria. Dzięki Apple, a dzięki świata akcesorium.


Skontaktuj się teraz
Kliknij tutaj, aby wysłać zapytanie
Prośba po zakupie >>